Lot 42
DVOJKA LEFAUCHEUX - MATYÁŠ MACH

Vyvolávací cena
240 000 CZK
   |   9 600 EUR
Dosažená cena
240 000 CZK
   |   9 600 EUR
Hlavně damaškové, válcové, zámkové desky zdobeny rytými a zlacenými loveckými scénami a signovány „M. MACH“ a „IN PRAG“, polopažbená, pažba zdobena řezbou rostlinného ornamentu, železné kování s rytou a zlacenou výzdobou rostlinných a zvířecích motivů, seshora na pažbě připevněn štítek s rytým textem „BARON ARTHUR DE ROTSCHILD a A. FRÉCOT 15 OCTOBRE 1873“, délka 1144 mm, ráže 17 mm.