Do našich aukcí
nyní přijímáme
UMĚLECKÁ DÍLA
STAROŽITNOSTI
a DESIGN.
 
Bezplatně
nabízíme
konzultace,
ocenění předmětů
a diskrétní přístup.
 
Váš tým,
ARTHOUSE
HEJTMÁNEK

Srdečně zveme všechny milovníky umění na JARNÍ ZAHRADNÍ AUKCI již tradičně konané v naší galerii Arthouse Hejtmánek v pražské čtvrti Bubeneč. Aukce bude probíhat v prostorách přilehlé zahrady ve ČTVRTEK 31. května 2018 od 16.00 hod.

Do aukce pečlivě vybíráme mimořádná díla výtvarného umění, starožitností a designu 15. - 21. století. Těšit se můžete například na díla K. Škréty, V. Brožíka, F. Muziky, K. Lhotáka, J. Hlinomaze, J. Jíry nebo O. Zoubka. Ani tentokráte nebude v nabídce chybět nábytek. Zcela určitě se najde mnoho dalších překvapivých položek, které sběratele osloví a nadchnou a které si můžete osobně prohlédnout na čtrnáctidenní předaukční výstavě v galerii Arthouse Hejtmánek. Předaukční výstava bude otevřena denně (včetně sobot a nedělí) 17. – 30. května 2018 / 10.00 – 18.00 hod.

I nadále přijímáme umělecké předměty. Nabízíme diskrétní přístup, bezplatné konzultace a ocenění předmětu. V případě zájmu nebo dalších dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky či emailem anebo vyplňte kontaktní online formulář zde.

Právě pro vás připravujeme aukční katalog i předaukční výstavu. Registrace online bude jako obvykle zahájena v nejbližší době.


 
 

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

Prosíme o doplnění následujících položek a odeslání (položky označené * jsou povinné).

 
 

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.