Srdečně Vás zveme
na večerní AUKCI
mimořádných děl
výtvarného umění,
starožitností
a designu.

AUKCE
6. prosince 2018
od 18. 00

Váš tým
ARTHOUSE HEJTMÁNEK

VEČERNÍ AUKCE 2018

06. 12. 2018, čtvrtek, od 18.00
Arthouse Hejtmánek, Krupkovo náměstí 17/3 (vstup z Goetheho 17/2), Praha 6

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA

19. 11. – 05. 12. 2018, Po - Ne: 10.00 - 18.00
Vstup zdarma

Na letošní v pořadí již deváté aukci, která se uskuteční 6. prosince 2018
v galerii Arthouse Hejtmánek, se bude dražit okolo stovky položek.

Nejdražší položkou za 9 000 000 korun bude obraz Rámájana významného ruského malíře Borise Grigorijeva. Mezi další špičková díla, jež se podařilo do aukce získat a na která se můžeme těšit, je i obraz Jana Preislera Milosrdný Samaritán s vyvolávací cenou 3 800 000 korun či dvě plátna Otakara Kubína, Zátiší s houslemi a Skalisko u mořeZe starých mistrů bude zastoupeno např. plátno Narození Panny Marie z dílny Karla Škréty. V sekci starožitnosti a design to pak bude 12 židlí z období biedermeieru nebo kubistická ložnice od Josefa Gočára. Na kolekce výrobků českého užitého umění a designu ze sdružení Artěl (Janák, Hoffmann, Havlíček), či skvělých Vídeňských dílen naváže další objevná sbírka uměleckých předmětů, u nás takřka neznámého Talaškina, sdružení ruských umělců počátku 20. století.

Více informací si můžete přečíst také  zde, na našem blogu.

AUKČNÍ KATALOG

K dispozici zde.

REGISTRACE

Registrovat se můžete zde.

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.