|  tisk
Lot 7

ITALSKÝ RENESANČNÍ RÁM

Vyvolávací cena: 55 000 CZK (2 157 EUR)
Dosažená cena: 65 000 CZK (2 549 EUR)

Popis

rozměry: 47 x 38 cm (v x š)
období: 16. století, Itálie (Sansovino)

Dřevo, zlaceno. Vyřezávaný rám ve stylu Sansovino, v horní části kartuše s hlavičkou putti. Po celém obvodu rámu bohatý dekor rokají a volut. Patrné pozdější opravy zlacení. Obrázky ve vysokém rozlišení ke stažení zde

Poslat dotaz na předmět

×

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Poslat dotaz na předmět

×

Sdílet detail předmětu