|  tisk
Lot 8

NEZNÁMÝ ITALSKÝ MISTR
PÁROVÉ RELIÉFNÍ PORTRÉTY ŘÍMSKÝCH CÍSAŘŮ

Vyvolávací cena: 45 000 CZK (1 765 EUR)
Dosažená cena: 45 000 CZK (1 765 EUR)

Popis

rozměry: 15 x 11 cm (v x š)
období: 2. polovina 16. století

Cararský mramor. Dva reliéfní profilové portréty antických císařů s vavřínovými věnci adjustované v zlacených rámech z 19. století. Obrázky ve vysokém rozlišení ke stažení zde

Poslat dotaz na předmět

×

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Poslat dotaz na předmět

×

Sdílet detail předmětu