|  tisk
Lot 1

NEZNÁMÝ ITALSKÝ MISTR
PEROKRESBA NA PERGAMENU POSLEDNÍ SOUD

AUKCE 2015

Vyvolávací cena: 10 000 CZK (364 EUR)
Dosažená cena: 10 000 CZK (364 EUR)

Popis

rozměry: 24,5 x 42 cm (v x š)
období: 2. pol. 16. století, Itálie

Kvalitní dynamická kresba, nesoucí známky výrazného ovlivnění plastikou Michelangela Buonarroti. Levý dolní roh poškozen. Perokresba na pergamenu. Obrázky ve vysokém rozlišení ke stažení zde

Poslat dotaz na předmět

×

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Poslat dotaz na předmět

×

Sdílet detail předmětu