Lot 41
PÁROVÉ PISTOLE S PERKUSNÍM ZÁMKEM - ANTONÍN CH. KEHLNER

Vyvolávací cena
160 000 CZK
   |   6 400 EUR
Dosažená cena
230 000 CZK
   |   9 200 EUR
Hlaveň oktagonální, seshora zlatem signována „KEHLNER in PRAG“, v zadní části zdobeny rytými a zlacenými rostlinnými ornamenty, monogramem „MC“ a číslicemi „1“ a “2“, perkusní zámek s rytou výzdobou značen „A. KEHLNER IN PRAG“, polopažbená, pažba ze dřeva opatřena rybinou, železné kování s rytými rostlinnými ornamenty a vojenskými trofejemi, v původní kazetě s prachovničkou, kleštěmi k lití kulí a kladívkem, délka 218 mm, ráže 10 mm.