Lot 150
Jan Honsa (1876 - 1937) NA PASTVĚ

40 x 51 cm (v x š)

Vyvolávací cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 400 EUR
Jan Honsa patří ke generaci Mařákových žáků, od realistického pojetí krajiny se však posouvá směrem k impresionismu, jak dokládá i nabízené dílo. Olej na plátně. Signováno a datováno vpravo dole J. Honsa 1908