Lot 151
Jan Honsa (1876 - 1937) POHLED NA HRADČANY A MALOU STRANU

21,5 x 31 cm (v x š)

Vyvolávací cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Dosažená cena
8 000 CZK
   |   320 EUR
Kvaš, tempera na kartonu, signováno a datováno vlevo dole J. Honsa 1913.