Lot 152
Viktor Oliva (1861 - 1928) POHLED NA PRAHU

99,5 x 120,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Dosažená cena
140 000 CZK
   |   5 600 EUR
Olej na plátně. Signováno vpravo dole V. Oliva