|  tisk
Lot 4

SIGMUND VON BIRKEN (1626–1681)

ZAHRADNÍ AUKCE 2017

Vyvolávací cena: 25 000 CZK (943 EUR)
Dosažená cena: 25 000 CZK (943 EUR)
období: 1668, Německo, Norimberk
rozměry: 33 x 24 x 11,5 cm (v x š x h)

Mohutné bohatě ilustrované dějiny a genealogie Habsburků od 12. století po tehdejší současnost. Je významným pramenem pro bohemikální historiografii. Rytá frontispis, 2 dvoulistové mědirytové tabule, 8 portrétních tabulí a kolem 200 mědirytů v textu. Dobová vazba z vepřovice na dřevěných deskách, bohatě zdobená slepotiskem a jezuitským supralibros na přední i zadní desce. Na hřbetu 2 zlacené štítky s popisem. Obě kovové přezky obnovené. Obrázky ve vysokém rozlišení ke stažení zde

Poslat dotaz na předmět

×

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

×

Poslat dotaz na předmět

×

Sdílet detail předmětu