Srdečně zveme
na zahradní aukci
výtvarného umění,
starožitností
a designu.

AUKCE
6. června 2019
od 16:00

Předaukční výstava
20. 5. - 5. 6. 2019
10.00 - 18.00

Váš ARTHOUSE HEJTMÁNEK

Srdečně zveme všechny milovníky umění na Zahradní aukci mimořádných děl výtvarného umění, starožitností a designu.

Ve čtvrtek 6. června od 16.00 bude probíhat v prostorách přilehlé zahrady naší galerie Arthouse Hejtmánek v pražské čtvrti Bubeneč.

V pořadí již 10. aukce nabídne výjimečná díla výtvarného umění, starožitností a designu od 15. - 21. století. Těšit se můžete především na mimořádné dílo českého poválečného umění, obraz od Mikuláše Medka: Akce I (Vajíčko) a další díla od autorů jakými jsou Gustave Louiseau, Pablo Piccaso, Josef Čapek, Václav Špála, Josef Mařatka, Otto Gutfreund, Vlastislav Hofman a další. Ani tentokrát nebude mezi položkami chybět nábytek a užité umění období biedermeieru až po kubismus a design 20. století. Mnoho dalších překvapivých položek, které sběratele každoročně osloví a nadchnou, si můžete osobně prohlédnout na předaukční výstavě v galerii Arthouse Hejtmánek.


Předaukční výstava bude otevřena denně (včetně sobot a nedělí) 
20. května – 5. června 2019 (10.00 – 18.00).


I nadále přijímáme umělecké předměty do našich aukcí. Nabízíme diskrétní přístup, bezplatné konzultace a ocenění předmětu. V případě zájmu nebo dalších dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky či emailem anebo kontaktním formulářem zde.


 
 
×

Děkujeme za projevený zájem o novinky a informace z ARTHOUSE HEJTMÁNEK.

Prosíme o doplnění následujících položek a odeslání (položky označené * jsou povinné).

 
 
×

Odhlášení ze zasílání newsletteru ARTHOUSE HEJTMÁNEK.