Lot 23
ZLATÁ DÓZA

2. polovina 19. století
Zlato 585, achát, smalt
Průměr 6.5 cm
Značena: na okraji víka puncy, mistrovská značka VK

Vyvolávací cena
28 000 CZK
   |   1 098 EUR
Dosažená cena
60 000 CZK
   |   2 353 EUR

Kruhová dóza ze zlata, na víku smalt s královskou kartuší se dvěma korunami a hermelínem, na které jsou alianční znaky rodu Schwarzenbergů a Fürstenbergů. Dno z oranžovo červeného achátu.