Lot 27
Neznámý Autor DRÁŽĎANSKÁ MINIATURA

20. století
Olej, slonovina
14 x 10,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Füger"

Vyvolávací cena
500 CZK
   |   20 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   120 EUR

Drážďanská miniatura dámy v dobových šatech, může se jednat o člena rodu Badenfeldů.