Lot 31
Louis Gurlitt (1812 - 1897) DŮM NA PLÁŽI V SORRENTU

Kolem 1843
Olej, plátno
32 x 47,5 cm (v x š)
Vpravo dole "Gurlitt"

Vyvolávací cena
5 000 CZK
   |   200 EUR

Dosažená cena
46 000 CZK
   |   1 840 EUR

Romantický motiv od dánsko-německého malíře, který má analogii v Kunsthalle Hamburg. Jeho malby jsou zařazeny i v Royal collection v Londýně.