Lot 336
PORTRÉT MUŽE V UNIFORMĚ

19. století
Olej na plátně
59 x 46 cm (v x š)

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   40 EUR

Dosažená cena
8 500 CZK
   |   340 EUR

Dobová kopie portrétu kavaleristy v uniformě jménem Pierre Chambellan. Dle původního díla Marcela Bacciarelliho z paláce ve Vídni.