Lot 71
Bohumír Matal (1922 - 1988) (připsáno) ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

2. polovina 20. století
Olej, sololit
31 x 22,5 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   43 EUR

Dosažená cena
31 000 CZK
   |   1 348 EUR

Abstraktní kompozice evokující dekomponovanou figuru se vyznačuje použitím pastelových tónů a výrazných černých kontur.