Lot 34
Georg Lehmann-Fahrwasser (1887 - 1977) (připsáno) PROCESÍ

1. polovina 20. století
Olej, dřevo
48 x 69 cm (v x š)
Nesignováno

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Dosažená cena
3 000 CZK
   |   130 EUR

Pro umělce, který používal pseudonym Lehmann-Fahrwasser a později Lehmann-Brauns, byla charakteristická věrnost motivům s pozorností k detailům a souhrnné krajiny s dramatickými útvary mraků. Lehmann-Fahrwasser maloval přednostně severofríské motivy, zejména ostrov Foehr.