Lot 173
Jaroslav Horejc (1886 - 1983) SPÍCÍ SATYR

1931
patinovaná sádra
25 cm (v)
Signováno a datováno na plintě: HOREJC 1931

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   87 EUR

Dosažená cena
8 000 CZK
   |   348 EUR