Lot 24
Václav Jansa (1859 - 1913) ZASNĚŽENÝ SAD

Přelom 19. a 20. století
Olej, plátno
26 x 32 cm (v x š)
Vpravo dole "V. Jansa"

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   174 EUR

Dosažená cena
17 000 CZK
   |   739 EUR

Krásná komorní zimní nálada v suverénním impresivním stylu od krajináře Václava Jansy, který se v devadesátých letech 19. století proslavil svou unikátní výtvarnou dokumentací pražských památek a ulic před asanací.