Lot 216
ŽIDLE VE STYLU LUDVÍKA XV.

20. století
zlacené dřevo, čaloun
108 x 56 x 58 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
2 000 CZK
   |   87 EUR

Dosažená cena
3 500 CZK
   |   152 EUR

Židle s novým čalounem s bohatou řezbou kolem nohou a trnože je stylovou replikou stylu Ludvíka XV. Výborný stav.