Lot 07
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.

19. století
Mahagon, palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, černý mramor
86 x 120 x 53 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
4 000 CZK
   |   160 EUR

Dosažená cena
15 000 CZK
   |   600 EUR

Bohatě intarzovaná komoda s rokajovým bujným ornamentem s kombinací dřev: mahagon, palisandr a růžové dřevo, s celkem třemi šuplíky, černou mramorovou deskou a rokokovým kováním ze zlaceného bronzu. Restaurováno.