Lot 313
Simon Gate (1883 - 1945) SKLENĚNÁ VÁZA ORREFORS

22 cm (v), Průměr 40 cm

Vyvolávací cena
20 000 CZK
   |   800 EUR
Váza z čirého skla zdobená rytým, částečně matovaným dekorem procházejících se postav se stylizovaným florálním dekorem. Značeno dole of.G.248.23.C. Nepoškozeno. Literatura: Sbírka Brohann, Berlín.