Lot 88
Vlastislav Hofman (1884 - 1964) F.M. DOSTOJEVSKIJ

1917
litografie, papír
49 x 33,5 cm (v x š)
sign. v desce: Vl. Hofman 1916

Vyvolávací cena
12 000 CZK
   |   500 EUR
Dosažená cena
12 000 CZK
   |   500 EUR

Soubor třiceti kreseb od všestranně nadaného Vlastislava Hofmana - architekta, urbanisty, teoretika architektury, malíře, grafika, designéra a scénografa. Nakladatel Fr. Borový v Praze, úvodní studii o Dostojevském napsal Jan Bartoš.