Lot 287
Adriena Šimotová (1926 - 2014) HLAVA

57 x 45 cm (v x š)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Akvarel na ručním papíře, signováno a datováno dole uprostřed Adriena Šimotová 94