Lot 115
Julius Mařák (1832 - 1899) KRAJINA S FIGURÁLNÍ STAFÁŽÍ

11 x 17,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
90 000 CZK
   |   3 600 EUR
Dosažená cena
160 000 CZK
   |   6 400 EUR
Přestože se rozměrově jedná o drobnou malbu, nepostrádá ostrost. Rukopis je až cizelérsky jemný a přesný. Olej na dřevěné desce. Signováno vpravo dole Jul. Mařák. Posudek PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová.