Lot 212
Josef Multrus (1898 - 1957) AMSTERDAM - PAPOUŠČÍ ALEJ

16 x 21 cm (v x š)

Vyvolávací cena
18 000 CZK
   |   720 EUR
Dosažená cena
31 000 CZK
   |   1 240 EUR
Formátem nevelký obrázek je jedním z amsterdamským motivů, které autor namaloval a k nimž čerpal inspiraci při svých cestách, které uskutečnil i díky stipendiu Hlávkovy nadace v letech 1922 a 23. Olej na plátně, lepeno na kartonu, signováno vpravo dole Multrus.