Lot 203
Josef Tomáš Blažek (1884 - 1962) KOUPÁNÍ

125 x 100 cm (v x š)

Vyvolávací cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Dosažená cena
30 000 CZK
   |   1 200 EUR
Olej na plátně, signováno vpravo dole J.T. Blažek 1923.