Lot 267
Kamil Lhoták (1912 - 1990) GAZ DE FRANCE

48 x 32,5 cm (v x š)

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   400 EUR
Dosažená cena
14 000 CZK
   |   560 EUR
Litografie, 50 kusů. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 65. Publikováno in: Libor Šteffek: Kamil Lhoták-grafické dílo v kontextu ostatní tvorby, Praha 2015, str. 267.