Lot 298
Anna Neborová (1968) ZRCADLENÍ

85 x 110 cm (v x š)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Dílo náleží do série Sbírka, v níž se autorka věnuje zachycení reálných objektů z hutního skla, které sama sbírá. Olej na plátně, signováno ANNE 2015.