Lot 300
Antonín Střížek (1959) ŠEST PLUS JEDNA

100 x 111 cm (v x š)

Vyvolávací cena
80 000 CZK
   |   3 200 EUR
Olej na plátně, signováno a datováno vpravo dole Antonín STŘÍŽEK 2010.