Lot 286
Marek Mudra (1973) PÁROVÝ RELIKVIÁŘ -NEBE - PEKLO

21,5 x 16,5 x 5 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
15 000 CZK
   |   600 EUR
Zlacené dřevo, kosti, pomerančová kůra. Značeno na zadní straně M. Mudra 2015 a 2015/16.