Lot 302
František Hodonský (1945) POD BŘEHEM

52 x 91 x 2 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
40 000 CZK
   |   1 600 EUR
Akryl na dřevěné desce, matrice, signováno a datováno zezadu F. HODONSKÝ červen 2012, štítky z výstav. Podobně jako Vladimír Boudník či Alena Kučerová považuje Hodonský své tiskové matrice za svébytná umělecká díla, která výtvarně obstojí sama o sobě. Matrice jsou haptickými reliéfními objekty.