Lot 258
Karel Souček (1915 - 1982) ŽENY

56 x 73 cm (v x š)

Vyvolávací cena
10 000 CZK
   |   400 EUR
Dosažená cena
10 000 CZK
   |   400 EUR
Akvarel na papíře, signováno a datováno vlevo dole K. Souček 60.