5 000 CZK
| 200 €
Lot 02
IMPRESSIVE BAROQUE COMMODE WITH WARDROBE
First quarter of 18th century
walnut, walnut spice
217 x 137 x 55 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
80 000 CZK
| 3 200 €
| 3 200 €
price without premium
Unikátní barokní skříň s dynamickou zaoblenou spodní částí s kováním s celkem třemi šuplíky je ukázkou mimořádně kvalitního zpracování s působivou kresbou dřeva z ořechu a ořechové kořenice. Horní zakončení je členitě tvarované, podobné barokním architektonickým návrhům. Místy drobné poškození, k restaurování.
More works from auction
No items were found.