Lot 05
A LARGE MANNERIST FRAME

Kolem 1600
195 x 234 cm (h x b)

Rufpreis
290 000 CZK
   |   12 083 EUR

Impozantní bohatě zdobený rám z období manýrismu s plastickou řezbou představující florální motivy akantového listu a motivy ptactva, převážně orlů. Jedná se o rám, který byl původně součástí šlechtického interiéru určený na zakázku pro zarámování malby starého mistra. Původní stav a zlacení. Vnitřní rozměr: 162 x 127,5 cm