Lot 08
LOUIS XV. BUREAU

19. Jahrhundert
94 x 95 x 45 cm (h x b x t)

Rufpreis
4 000 CZK
   |   160 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

22 000 CZK
   |   880 EUR

Francouzské otevírací bureau svou bohatou intarzií po všech stranách určené do prostoru je se čtyřmi rokokovými klíčky a se zlacenými bronzy táhnoucími se po stranách nohou zakončené figurálním motivem. Uvnitř otevírací desky jsou tři šuplíky a zachovalá zeleno-zlatá kůže. Restaurováno, výborný stav.