8 000 CZK
| 320 €
Lot 46
DESIGNOVÝ PSACÍ STŮL
1960s
78 x 180 x 100 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
48 000 CZK
| 1 920 €
| 1 920 €
price without premium
Nevídaný výjimečný design psacího stolu určeného přímo na zakázku z období 60. let 20. století. Stůl, určený do prostoru, je nesen celkem čtyřmi křížícími se tenkými nohami a malými nohami pod úložným prostorem s pěti šuplíky. Střídající se dubové dřevo s bílým umakartem a zaoblená horní pracovní deska s černými trojúhelníky a otvorem pro elektrifikaci lampy vykazuje neobvyklý a důmyslný design. Po pravé straně pod deskou polička. Výborný stav bez známek poškození.