5 000 CZK
| 200 €
Lot 32
EMPÍROVÝ KONZOLOVÝ STŮL SE ZRCADLEM
First half of 19th century
207 x 47 x 33 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
12 000 CZK
| 480 €
| 480 €
price without premium
Elegantní empírový konzolový stůl se zrcadlem z mahagonového dřeva s kvalitně zpracovanými karyatidami zhotovené ze zlaceného bronzu zakončené dole nohami. Nad šuplíkem s cizelovaným madlem s černo bílou mramorovou deskou. Ke stolu připevněné zrcadlo se zaobleným vrškem. Kompletně restaurováno, výborný stav.