5 000 CZK
| 200 €
Lot 36
FRANCOUZSKÁ VITRÍNA Z OBDOBÍ NAPOLEONA III.
Kolem 1860
164 x 88 x 45 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
17 000 CZK
| 680 €
| 680 €
price without premium
Bohatě zdobená francouzská vitrína s prohýbaným sklem je typickou ukázkou francouzských dílen za vlády Napoleona III. ve Francii. Bronzové ozdoby lemují obvod skla, dole kvalitní florální intarzie. Drobná poškození, dobrý stav, elektrifikováno.