Lot 23
KNIHOVNA Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1840
195 x 122 x 56,5 cm (h x w x d)

Starting price
6 000 CZK
   |   240 €

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

Price realized
12 000 CZK
   |   480 €
price without premium

Nápaditá designová knihovna z období biedermeieru s bohatou kresbou ořechového dřeva a s prosklenými obdélníkovými výřezy s hvězdicovým vzorem z černěné hrušky. Dva sloupy s entazí, světlou linkou a dórskou hlavicí. Dole šuplík. K restaurování.