6 000 CZK
| 240 €
Lot 23
KNIHOVNA Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1840
195 x 122 x 56,5 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
12 000 CZK
| 480 €
| 480 €
price without premium
Nápaditá designová knihovna z období biedermeieru s bohatou kresbou ořechového dřeva a s prosklenými obdélníkovými výřezy s hvězdicovým vzorem z černěné hrušky. Dva sloupy s entazí, světlou linkou a dórskou hlavicí. Dole šuplík. K restaurování.