Lot 13
ROKOKOVÁ KOMODA

Second half of 18th century
87 x 129 x 70 cm (h x w x d)

Starting price
6 000 CZK
   |   240 €

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

Price realized
7 500 CZK
   |   300 €
price without premium

Bohatě zdobena rokoková komoda intarzovaná jak po bocích figurálními motivy, tak na vrchní desce i na čelních šuplících převážně rokajemi. Komoda dobově spadá na pomezí mezi doznívajícím stylem rokoka a počínajícím klasicismem, o kterém svědčí kvalitně zpracované kování a madla znázorňující vázu a vavřínový list jako úchytku. Dobrý stav bez větších známek poškození, určená k menšímu restaurování.