Lot 12
KŘESLO A SOFA V BAROKNÍM STYLU

2. polovina 19. století
dřevo, výplet

Vyvolávací cena
1 000 CZK
   |   42 EUR

Dosažená cena
5 000 CZK
   |   208 EUR

Sofa (85 x 120 x 66 cm) a křeslo (82 x 62 x 60 cm) v barokním stylu s výpletem a se sedákem. Dobrý stav, sofa je pod sedákem poškozena ve výpletu.