Lot 04
MALOVANÁ LIDOVÁ SKŘÍŇ

19. století
malované dřevo, kování
179 x 118 x 50 cm (v x š x h)

Vyvolávací cena
3 000 CZK
   |   125 EUR

Dosažená cena
5 500 CZK
   |   229 EUR

Malovaná lidová skříň s vyobrazením svatého Jana Nepomuckého v horním klenáku. V plastických i rámovaných polích florální motivy a malované kytice ve vázách. Velmi dobrý stav.