Lot 02
IMPRESSIVE BAROQUE COMMODE WITH WARDROBE

1. čtvrtina 18. století
217 x 137 x 55 cm (h x b x t)

Rufpreis
5 000 CZK
   |   200 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

80 000 CZK
   |   3 200 EUR

Unikátní barokní skříň s dynamickou zaoblenou spodní částí s kováním s celkem třemi šuplíky je ukázkou mimořádně kvalitního zpracování s působivou kresbou dřeva z ořechu a ořechové kořenice. Horní zakončení je členitě tvarované, podobné barokním architektonickým návrhům. Místy drobné poškození, k restaurování.