Lot 02
IMPRESSIVE BAROQUE COMMODE WITH WARDROBE

First quarter of 18th century
walnut, walnut spice
217 x 137 x 55 cm (h x w x d)

Starting price
5 000 CZK
   |   200 €

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

Price realized
80 000 CZK
   |   3 200 €
price without premium

Unikátní barokní skříň s dynamickou zaoblenou spodní částí s kováním s celkem třemi šuplíky je ukázkou mimořádně kvalitního zpracování s působivou kresbou dřeva z ořechu a ořechové kořenice. Horní zakončení je členitě tvarované, podobné barokním architektonickým návrhům. Místy drobné poškození, k restaurování.