Lot 07
LOUIS XV. COMMODE

19. Jahrhundert
86 x 120 x 53 cm (h x b x t)

Rufpreis
4 000 CZK
   |   160 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

15 000 CZK
   |   600 EUR

Bohatě intarzovaná komoda s rokajovým bujným ornamentem s kombinací dřev: mahagon, palisandr a růžové dřevo, s celkem třemi šuplíky, černou mramorovou deskou a rokokovým kováním ze zlaceného bronzu. Restaurováno.