Lot 46
DESIGNOVÝ PSACÍ STŮL

1960er Jahre
78 x 180 x 100 cm (h x b x t)

Rufpreis
8 000 CZK
   |   320 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

48 000 CZK
   |   1 920 EUR

Nevídaný výjimečný design psacího stolu určeného přímo na zakázku z období 60. let 20. století. Stůl, určený do prostoru, je nesen celkem čtyřmi křížícími se tenkými nohami a malými nohami pod úložným prostorem s pěti šuplíky. Střídající se dubové dřevo s bílým umakartem a zaoblená horní pracovní deska s černými trojúhelníky a otvorem pro elektrifikaci lampy vykazuje neobvyklý a důmyslný design. Po pravé straně pod deskou polička. Výborný stav bez známek poškození.