Lot 07
INTARZOVANÁ BAROKNÍ KOMODA

1. Hälfte des 18. Jahrhunderts
81 x 117 x 64 cm (h x b x t)

Rufpreis
6 000 CZK
   |   240 EUR

To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.

Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.

23 000 CZK
   |   920 EUR

Barokní komoda s dynamickou lomenou přední částí s celkem třemi šuplíky. Kvalitně zpracované bronzové kování a madla s rytým dekorem jsou vsazena do pórovitého dubu s geometrickou intarzií z ořechu, javoru a černěné hrušky. Po stranách každého šuplíku s intarzovaným květem a na horní desce s hvězdicí. Dobrý stav bez větších známek poškození.