6 000 CZK
| 240 €
Lot 07
INTARZOVANÁ BAROKNÍ KOMODA
First half of 18th century
81 x 117 x 64 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
23 000 CZK
| 920 €
| 920 €
price without premium
Barokní komoda s dynamickou lomenou přední částí s celkem třemi šuplíky. Kvalitně zpracované bronzové kování a madla s rytým dekorem jsou vsazena do pórovitého dubu s geometrickou intarzií z ořechu, javoru a černěné hrušky. Po stranách každého šuplíku s intarzovaným květem a na horní desce s hvězdicí. Dobrý stav bez větších známek poškození.