3 000 CZK
| 120 €
Lot 20
DESIGNOVÝ STŮL Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU
Kolem 1830
78 x 83 x 60 cm (h x w x d)
Starting price
To bid in online auction, please register on auction server livebid.cz.
Catalogue of all auctioned items can be downloaded and printed from this link.
Price realized
10 000 CZK
| 400 €
| 400 €
price without premium
Elegantní a velice kvalitně zpracovaný větší odkládací stůl se šuplíkem. Horní desku s bohatou kresbou dřeva nesou do lyry tvarované nohy spojení trnoží se stylizovaným květem. Dobrý stav po restaurování, drobné poškození na horní desce.